E-Lios “Interaktīva mācīšanās atvērtā skolā” Liepājā

Informējam, ka no šī gada 2. līdz 8. oktobrim Liepājas Raiņa 6.vidusskolā Erasmus+ projekta “Interaktīva mācīšanās atvērtā skolā” ietvaros pieredzes apmaiņā ieradušies 45 skolēni un 18 pedagogi no Bulgārijas, Rumānijas Turcijas, Polijas, Itālijas un projekta koordinējošās valsts – Grieķijas.
Projekta aktivitātes sākās 2015. gada rudenī un ilgs trīs gadus. Galvenais mērķis – izveidot interaktīvu tālmācības platformu. Projekta dalībvalstu pārstāvju vizītes mērķis Liepājā – dalīties inovatīvu metodoloģiju pieredzē un aprobēt starptautiskas sadarbības rezultātā topošo daudzfunkcionālo mācību platformu. Projekta koordinatore Liepājā – Raiņa 6.vidusskolas skolotāja Laura Katkeviča (29109683).

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.