Eiropas eTwinning sertifikāts arī mūsu skolā

etwinning1eTwinning (e-sadraudzība) ir Eiropas Savienības Rīcības programmas projekts, kas paredz Eiropas skolu sadarbību interneta vidē, veicinot IKT ieviešanu mācību procesā. eTwinning mērķis ir izglītojoša sadarbība starp Eiropas skolām, izmantojot projektu kā palīgrīku mācību procesa īstenošanai. Latvijā pašlaik ir 95 notiekoši projekti un 396 noslēgti projekti.

Katru gadu oktobrī labākie projekti tiek apbalvoti ar Eiropas eTwinning kvalitātes sertifikātu. Šogad šo sertifikātu ieguva 12 Latvijas skolas – arī mūsu skola. Grupa 12.klašu skolēnu (aktīvākie – Maira Melvere, LauraDemitere, Linda Demitere, Simona Vlasova) skolotājas Dzintras Krūmiņas vadībā realizēja projektu Digiscience (digitālā zinātne). Projektu veidoja Latvijas, Polijas, Turcijas un Grieķijas skolas.

[nggallery id=3]

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.