Ekskursija „Viss par un ap teātri”

 Ekskursija „Viss par un ap teātri

 Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vieta: Liepājas teātris, Teātra ielā 4, Liepājā

Laiks: 2017. gada 15. un 16. maijā plkst. 10.00 -11.30

Mērķis: Iepazīstot teātra “aizkulises”, radīt skolēnos interesi par aktiera, režisora, scenogrāfa, butafora, šuvēja, friziera, mārketinga speciālista un citām ar skatuves mākslu saistītām profesijām.

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 7.b, 8.a un 8.d klašu skolēni.

Ekskursijas pa Liepājas teātra aizkulisēm laikā, atraktīvās gides, bijušās teātra aktrises Ainas Kareles vadībā, skolēni iepazina Liepājas teātri no neredzētas puses. Jaunieši ne tikai uzzināja par tā vēsturi un struktūru, šodienas aktualitātēm, nepieciešamajām profesijām un teātra specifiku, bet arī saņēma atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par izglītības iespējām šajā nozarē un perspektīvām nākotnē. Intereses par teātri rosināšanai gide izstāstīja atmiņā paliekošus jautrus notikumus no aktieru dzīves, izrādīja teātri un mudināja apmeklēt izrādes. Izzinot sīkāk scenogrāfa, butafora, galdnieka, kostīmu mākslinieka, šuvēja un citus arodus, jaunieši uzzināja arī par iepriekš nedzirdētu sufliera un izrādes vadītāja profesiju esamību.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.