Ekskursijas uz uzņēmumiem – Baltic3D.eu

“Ekskursijas uz uzņēmumiem”

1. gada 17. maijā no pulksten 12.30 līdz 14.00

Baltic3D.eu SIA,  Gustava Zemgales gatve 71, Rīga, Latvija LV- 1039

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Mērķis un uzdevumi:

1. Iepazīties ar IT speciālistu profesiju lašo spektru, tādējādi veicinot izpratni par savas nākotnes

profesijas izvēli.

1. Dot iespēju mūsu skolas, kurā notiek aktīva 3D modelēšanas un printēšanas apguve,

skolēniem apmeklēt šīs jomas sadarbības partneri – uzņēmumu Baltic3D.eu un iepazīties ar tā

darbības virzieniem un darba vidi klātienē.

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 8. un 9. klašu skolēni – 33

ATSKAITE

Tikšanās sākumā uzņēmuma pārstāvis – 3D dizaineris Einārs Edžiņš iepazīstināja jauniešus ar ekskursijas norisi un sasniedzamajiem mērķiem, parādīja prezentāciju par Baltic3D.eu galvenajiem darbības virzieniem un karjeras veidošanas iespējām šajā IT jomā. Turpinājumā speciālists pastāstīja par Autodesk 123D un Autodesk Meshmixer tehnoloģijām un pielietošanas iespējām, un minēja piemērus kā attiecīgās tehnoloģijas praktiski pielietojamas mācību un darba vidē.

Tad sekoja ekskursija pa biroja telpām, kur skolēni varēja iepazīties ar speciālistu darba apstākļiem un veicamajiem pienākumiem: 3D modelēšana un skulpturēšana, 3D faila sagatavošana slicer programmā un printera sagatavošana printēšanai, 3D objektu printēšana. Noslēgumā jaunieši saņēma atbildes uz jautājumiem par izaicinājumiem mūsdienu IT uzņēmumā.

Atpakaļceļā jaunieši dalījās iespaidos par dzirdēto un redzēto, iespējamajiem nākotnes plāniem saistībā ar IT jomu.

Atbildīgā par pasākumu skolotāja Viola Narbuta un Vineta Muskate

Sagatavoja pedagoģe – karjeras konsultante Vineta Muskate