Viesskolniece no Austrijas – konkursa “Izstāsti man savu sapni” laureāte

“Šogad vienu semestri esmu apmaiņas programmā Latvijā. Tas ir ļoti neparasti, jo nekad neesmu mācījusies latviešu skolā. Var teikt, ka tas bija mans sapnis. Šobrīd skolā notiek gatavošanās patriotiskajai nedēļai. Arī mana klase gatavojas dziesmu konkursam, kas veltīts Latvijas 101. gadadienai. Tās ir neaprakstāmas sajūtas, jo Austrijā, protams, skolēni nesvin 18. novembri,” rakstīja viesskolniece Elizabete no Austrijas. Viņas sapni saklausīja un novērtēja arī  Latviešu valodas aģentūra, kas Dzimtās valodas dienā, Rīgas Latviešu biedrībā apbalvoja konkursa ,,Izstāsti man savu sapni” uzvarētājus (konkursā piedalījās 1234 dalībnieki).

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Daiga Straupeniece

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.