“ĒNAS” ienāk Liepājas Raiņa 6. vidusskolā

14.oktobrī Liepājas Raiņa 6. vidusskolā notika pasākums „ĒNAS ienāk skolā”, kur jauniešiem bija iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Mūsu skolā viesojās multimediju speciālists Roberts Vītols, pasākumu organizatori Mārcis Grīnbarts un Maija Kalniņa, arhitekts Jānis Grundbergs, žurnālists Ints Grasis, uzņēmēji Aigars Laugalis un Juris Skudrītis, ārste Iveta Baumgarte, policists Renats Astrausks.
Jomu speciālisti atzina, ka jaunieši ar mirdzošām acīm izdzīvoja viņu veiksmes stāstus, bija uz emociju viļņa un aktīvi iesaistījās diskusijās. Jaunieši, iedvesmojušies no stāstītā, saprata, ka ir jāuzdrīkstas un jābūt uzņēmīgam, lai kļūtu par veiksmīgu savas dzīves virzītāju.
Priecājamies, ka uzaicinātie viesi spēja iedvesmot jauniešus un iedvesmoties paši.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.