Ēnu diena

Vetārsts, parlamentārais sekretārs, elektriķis, jurists, iepirkumu speciālists, kriminālistikas eksperts, ainavu apgaismojuma dizainers, medmāsa, mārketinga speciālists, biroja administrators un vēl, un vēl…Tieši tik aktīvi un ieinteresēti dažādās profesijās bija mūsu jaunieši, kas 5.aprīlī piedalījās Ēnu dienā.

Ēnu diena norisinās visā Latvijā un tās mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Paldies skolēniem un “ēnu devējiem” par atsaucību!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.