Ēnu diena 2022

6. aprīlī visā Latvijā klātienē norisinājās izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia”  karjeras izglītības pasākums skolu jauniešiem Ēnu diena, kurā aktīvi piedalījās arī mūsu jaunieši.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Mūsu skolēni šogad devās ēnot : mediķus ,sporta ārstus un veterinārārstus, aktierus,uzņēmējus, biznesmeņus, kultūras un IT nozares pārstāvjus. Pēc pasākuma atzīstot, ka šī bija fantastiska iespēja un labprāt to darītu biežāk!

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.