ĒRIKA LEPEHO- skolēnu līdzpārvaldes prezidenta amata kandidāte

ĒRIKA LEPEHO- skolēnu līdzpārvaldes prezidenta amata kandidāte

Tie, kuri mani patiešām pazīst, zina, ka nav grūti pamanīt manu mērķtiecību, pozitīvismu un radošumu, jo esmu saprotoša, komunikabla un vienmēr atvērta jebkādām jaunām aktivitātēm. Es māku strādāt komandā, protu sadalīt pienākumus vienlīdzīgi un komunicēt ar komandas biedriem, uzņemoties līderes lomu, bet nekad to neizvirzīšu par galveno prioritāti.
Kā jau zināms, mums tagad ir jauna, izremontēta skola, tāda ir vienīgā Liepājā, un uz mums vērsta pastiprināta uzmanība no citu skolu puses. Es centīšos pierādīt, ka esam starp kulturālākajām, inteliģentākajām un radošākajām skolām. Līdzpārvaldē izveidošu divas komandas. Viena būs skolēniem no 9.-12.klasei, bet otrajā darbosies 5.-8. klašu skolēni. Domāju, ka tā var efektīvāk sadalīt pienākumus un uzņemties atbildību par paveikto konkrētajā klašu grupā. Es augsti vērtēju to savu domubiedru darbu, kuri vairākus gadus ir darbojušies līdzpārvaldē, tāpēc noteikti ieklausīšos viņu padomos un kopīgi strādāsim visas skolas labā.
Vienmēr esmu gatava izglītoties pati un uz to mudināšu arī savas skolas skolēnus, tāpēc aicināsim pie sevis dažāda profila lektorus, strādāsim interesantos projektos, sadarbosimies un komunicēsim ar citām skolām un jauniešu organizācijām. Es gribu, lai mēs esam pamanāmi ar saviem labajiem darbiem un aktīvu darbību arī ārpus skolas sienām.
Ja protam caur interesantu un varbūt dažreiz arī smagu darbu celt savas skolas prestižu, tad pratīsim arī izklaidēties, rīkojot neaizmirstamas balles un citus radošus un amizantus pasākumus.
Man patīk dažādi izaicinājumi, un tādēļ esmu gatava realizēt visdažādākās skolēnu piedāvātās idejas, prezentējot tās ne tikai skolas administrācijai, bet vajadzības gadījumā iestāties par ideju akceptēšanu arī pilsētas mērogā.
Es esmu gatava darbam un varu sākt to pierādīt ar konkrētu priekšlikumu. Jau kādu laiku atpakaļ tika izteikta skolēnu vēlme iekārtot skapīšus skolas mantu uzglabāšanai. Rīkošu aptauju, ar rezultātiem iepazīstināšu vispirms līdzpārvaldi, tad došos pie administrācijas. Ja nonāksim pie secinājuma, ka skapīši skolā ir vajadzīgi, tad kopīgi risināsim visus organizatoriskos jautājumus par to iegādāšanos, novietošanu un izmaksām.
Lai mums kopīgi izdodas celt savas skolas prestižu un būt lepniem, ka esam Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolēni ar stipru līdzpārvaldi!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.