Erudīcijas konkurss “eXperiments”

Noslēgusies komandu reģistrācija 2012. gada “Latvenergo” koncerna skolēnu erudīcijas konkursam “eXperiments”. Šogad konkurss pulcē 1358 dalībniekus jeb 194 komandas no visas Latvijas, informē Ivita Bidere no “Latvenergo”.

Vairākus mēnešus garajam erudīcijas maratonam gatavi 1358 dalībnieki – pamatskolas vecāko klašu skolēni un viņu skolotāji-konsultanti, pārstāvot 156 Latvijas skolas. Visaktīvākie skolēni šogad ir Latgales un Rīgas reģionā – katrā 39 komandas, savukārt Rīgas pilsētā – 35, Kurzemes reģionā – 31, Vidzemes reģionā – 27, bet Zemgales reģionā – 23 komandas. Konkursā visas oficiāli reģistrētās komandas jau atbild uz pirmajiem testa jautājumiem un krāj punktus dalībai nākamajās kārtās.

Liepājas Raiņa 6.vidusskolas komandas konsultante Zigeta Simanoviča stāsta: “Erudīcijas konkursā piedalāmies otro gadu pēc kārtas, jūtam aizrautību un dinamiku, jo atlases kārtas notiek internetā. Uzskatu, ka skolēniem ir jāprot saredzēt fizikas likumsakarības ikdienas dzīvē. Konkurss ir saistošs, skolēni jau kopš pagājušā gada ar nepacietību gaidīja starta signālu.” Motivāciju piedalīties pamato arī paši skolēni – Jānis Stūrmanis, 9.a klases skolēns: “Svarīgas ir jaunas, stabilas zināšanas un komandas darbs!”, bet dalībniece Kristīne Liubina ir pārliecināta: “”eXperiments” ir interesants izaicinājums!” Lasīt vairāk portālā liepājniekiem.lv

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.