Erudīcijas konkurss: Mana kūka Latvijai!

Piektdien, 8.novembrī,  Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Laumiņa” notika pilsētas erudīcijas konkurss „Aso prātu ciņa” 5.klašu skolēnu komandām par Latviju un radošā darbnīca „Mana kūka manai Latvijai”. No mūsu skolas šajā konkursā piedalījās pieci piektklasnieki: Kristers Straupenieks, Kristers Jaunzems, Katrīna Buša, Zibela Ginesa, Laura Glaudāne. Komandai, aktīvi iesaistoties mājas darba prezentācijā, erudītu konkursā, galda klāšanā un kūkas veidošanā, izdevās iegūt 3.vietu. Apsveicam! Kūka izdevās lieliska, un bērniem bija milzīgs gandarījums par paveikto.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.