Erudīcijas spēle “Prāta labirints”

“Prāta labirints” ir Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolotājas Daigas Mantenieces iniciatīva. Organizēta zināšanu un erudīcijas sacensība skolas 4. – 6.klašu skolēniem. Konkursa mērķis veicināt skolēnu interesi par zinātni, matemātiku, valodu, kultūru un citām norisēm sabiedrībā, izceļot tādas kognitīvās prasmes kā: loģika, matemātiskā domāšana, telpiskā domāšana, valoda un domāšana, vispārīgas zināšanas, atmiņa, reakcija un koncentrēšanās. Tās ir būtiskas prasmes un domāšanas spēja sabiedrības
veidošanās procesā. Konkursā piedalījās skolas 4.-6.klašu skolēni komandā līdz 4 skolēniem. Paldies par atsaucību un pozitīvu līdzdarbošanos.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.