Es-gribu, varu, daru!

Es-gribu, varu, daru!

         Pasākums brīvā dabā “Es – gribu, varu, daru!”

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vieta: Kalvene, atpūtas bāze “Kurzemes pērle”.

Laiks: No 2017. gada 18. oktobra pulksten 11.00 līdz 19. oktobra pulksten 10.00.

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 6., 7., 10., 11., un 12. klases skolēni.

Mērķis un uzdevumi: Saistošā veidā sekmēt ar līdera spējām apveltītu jauniešu pašizpēti un

karjeras lēmuma pieņemšanu.

Skolēnu līdzpārvaldes komanda 25 cilvēku sastāvā gandrīz diennakti pavadīja izbraukuma sesijā Kalvenē, lai interaktīvā un dinamiskā veidā labāk iepazītu sevi un viens otru, savstarpēji saliedētos un stiprinātu draudzību.

Pasākumu vadīja SIA “Ūdensputni”, kuri profesionālā veidā caur interaktīvām metodēm veica dažādus intelektuālus un sportiskus uzdevumus. Strādājot grupās, jaunieši varēja apliecināt savas līdera spējas un izkopt tās prasmes, kuras pietrūkst, lai kļūtu par labu komandas vadītāju. Skolēni mēģināja izprast sevi, mācījās kontrolēt emocijas un izrādīt iniciatīvu, pierādīt savas plānošanas un vadīšanas prasmes. Caur sportiskām aktivitātēm skolēni pārbaudīja savu fizisko un psiholoģisko izturību, atklāja, kuri ir komandas līderi un spēj uzņemties iniciatīvu savā grupā. Pēc komandu uzdevumiem skolēniem bija iespēja neformālā gaisotnē baudīt kopābūšanu pie ugunskura.

Pasākuma beigās jaunieši atzina, ka uzzinājuši daudz jauna par sevi un kļuvuši atvērtāki viens pret otru. Pasākums pierādīja, ka tikai darot var apliecināt sevi un sasniegt vēlamos mērķus.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.