eTwinning projekts “Dzejas pikniks”

No 2019. gada septembra līdz decembrim mūsu skolas 11. klašu skolēni kopā ar latviešu valodas skolotāju Daigu Straupenieci piedalījās eTwinning projektā Dzejas pikniks. Projekta laikā skolēni iepazīstināja partnerus ar Olafa Gūtmaņa dzeju, veidojot radošus dzejas video, gatavoja kartītes ar Guntara Rača vārdiem, devās piknikā ar dzeju un pildīja partnerskolu uzdevumus, devās uz Gunitas Bokas autorvakaru, kā arī atbalstīja dalībniekus Dzejas sportā. Viss projektā paveiktais ir apkopots 3 e-grāmatās. Projekta  sadarbības partneri  bija Vangažu vidusskola, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Jēkabpils Mākslas skola, JAK Barkavas struktūrvienība, Majoru vidusskola.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.