eTwinning projekts – finālā

Starptautiskais eTwinning projekts “Literature detectives”, kurā piedalījās Latvijas un Moldovas skolēni, šogad nokļuva konkursa “Nacionālā eTwinning balva” finālā – bijām 3 veiksmīgāko projektu sarakstā. Šī gada 7.oktobrī Rīgā Nacionālā eTwinning konferencē projektu prezentēja 12.c klases skolniece Evelīna Pavītola un Evelīna Kļava (skolotāja Daiga Straupeniece) un Limbažu Valsts ģimenāzijas skolēni (skolotāja Edīte Sarva). Galvenā projekta atziņa – lai skolēni kļūtu par literatūras detektīviem, ir jāļauj viņiem piedzīvot grāmatu pasaulē apslēptās atziņas un to brīnumainā vara.  Pēc projekta prezentācijas mūsu skolnieces bija sagatavojušas jautājumus arī skatītājiem. Katrs konferences dalībnieks arī saņēma grāmatzīmi, kuras dizaina autore bija Evelīna Pavītola. Uz grāmatzīmēm bija uzrakstītas svarīgākās atziņas no izlasītām grāmatām. 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.