eTwinning projekts par vērtībām

Februāra beigās mūsu skolas direktora vietniece Viola Narbuta, skolotājas Daiga Straupeniece un Sanita Krastiņa kopā ar vēl astoņu Latvijas skolu pārstāvjiem piedalījās seminārā “Mentoringa programma un projektu veidošana “eTwinning Skola” titula skolām” Bulduros.

Mūsu skolas pārstāves prezentēja eTwinning nacionālo projektu “Vērtības laiku lokos”, kuru skolotāja Sanita Krastiņa un viņas 7. klases skolēni realizēja kopā ar skolotāju un 6. klases skolēniem no Tukuma 2. vidusskolas. Projekta laikā skolēni veidoja īsfilmas par vērtībām, kurām piemeklēja atbilstoša satura tautasdziesmas. No visām projektā “Skola 2030” pieminētajiem divpadsmit tikumiem, skolēni izvēlējās sev aktuālākos – centīgums, godīgums un drosme.

Šī projekta mentore skolotāja Daiga Straupeniece uzskata, ka projekts izdevies ļoti kvalitattīvs un atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem, tāpēc to izvirzīs eTwinning kvalitātes balvas piešķiršanai.

Kā zināms, mūsu skolai uz diviem gadiem piešķirts “eTwinning Skola” sertifikāts, kuru piešķir skolām, kas ne tikai īsteno kvalitatīvus eTwinning skolu sadarbībus projektus, bet arī veiksmīgi risina interneta drošības jautājumus, veicina digitālo pratību, kā arī pedagogu profesionālo pilnveidi attiecīgajās jomās.

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.