Ezerkrasta sākumskolas skolēni iejūtas 5. klasē

Tā jau kļuvusi kā ikgadēja tradīcija – pēdējās maija nedēļās skolēni, kuriem pavisam drīz jāpamet sava pirmā ligzda, Ezerkrasta sākumskola, un jādodas tālāk, uz lielāku ligzdu, kur mājos turpmākos piecus vai pat astoņus gadus – Liepājas Raiņa 6. vidusskolu.

Skolēniem šājās stundās ir iespēja ielūkoties aizkulisēs, aiz lielā, nezināmā un noslēpumainā priekškara, tā kā teātrī, un sajust to mācīšanās burvību jau tagad, pirms vasaras.

Šogad visiem ceturto klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt trīs dažādas nodarbības pie nākamajām klases audzinātājām. Skolēni apmeklēja matemātikas nodarbību pie skolotājas Violas Narbutas, kur aplūkoja noslēpumiem aptīto Zelta griezumu, pirmo reizi saprata, kas ir decimāldaļas un attiecības, kā arī veica sava auguma zelta griezuma mērījumus. Apmeklēja arī informātikas un kombinēto mākslas nodarbību pie skolotājas Baibas Pagrabas un informātikas skolotājas Ineses Viļumsones, kur mācījās veidot animētu filmiņu/prezentāciju, kā arī reālā laikā veidot lapiņu sienu, kur arī šīs filmiņas tika prezentētas. Un vēstures nodarbība pie Sintijas Pūces šoreiz notika pavisam otrādāk – nākotnes gaisotnē, kur skolēniem bija iespēja būvēt savu sapņu skolu 2114. gadam, kur ar idejām varēja izpausties visi, piemēram, katram sava privātā lidmašīna, bet ekskursijām – katrai klasei viena lielā lidmašīna, vai arī tika uzbūvēta bibliotēka no grāmatas, kurā ieejot iekšā skolēns varētu izdzīvot grāmatas saturu.

Laipni aicināti Liepājas Raiņa 6. vidusskolā – Citādā Skolā.

Image-1

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.