Filmas “Dvēseļu putenis” aktieru atlase mūsu skolā!

Filmas “Dvēseļu putenis” aktieru atlase mūsu skolā!

Visā Latvijā norisinās filmas “Dvēseļu putenis” aktieru atlases 1. kārta. Arī mūsu skolā 10. martā notika šāda atlase, kuras laikā filmas veidotāji vēlējās atrast galveno varoni Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus – gan puišus, gan meitenes. Atlasē piedalījās 9. a, 10.a un 10.b klases skolēni skolotāju Solvitas Matvejevas un Lindas Šķilvaltes pavadībā.

Filmu veido video aģentūra “Kultfilma”, tās režisors Dzintars Dreibergs. Aktieru atlasi veica aktieru atlases aģentūra “Casting BRIDGE”,  režisore Gunita Groša, asistente Beatrise Zaķe un fotogrāfs Guntis Veilands.

Gunita Groša skaidro, ka dalība atlasē ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu “Dvēseļu putenis”, izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas.

Filmas “Dvēseļu putenis” uzņemšanu plānots uzsākt 2017. gada maijā. Aģentūras “Casting Bridge” mērķis ir dot iespēju kļūt par aktieri ikvienam jaunietim, kurš par to sapņo, neatkarīgi no dzīvesvietas un iepriekšējās pieredzes. Atlases rezulti būs zināmi tuvāko divu nedēļu laikā. Turam īkšķus par mūsējiem!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.