Fizikas mikšļi ar FizMix

3.martā Liepājas Raiņa 6. vidusskolā viesojās FizMix komanda, parādot, kā fizika darbojas mūsu ikdienā. FIZMIX ir LATVENERGO veidots mācību portāls par fizikas tēmām, kurā var atrast informāciju par fiziku vieglā, saprotamā veidā. Portāla mērķis ir ieinteresēt tā lietotājus par fiziku un parādīt fizikas pielietojumu ikdienā ar saprotamiem, interesantiem un interaktīviem piemēriem.

Radošuma nedēļas ietvaros Fizmix zinātnieki vadīja nodarbības 8. klašu fizikas stundās, parādot, kā darbojas ugunsdzēšamais aparāts, kā labāk sajaukt tējai krasto ūdeni ar auksto u.c. interesantus eksperimentus.

Paldies skolotājia Zigetai Simanovičai par noorganizēšanu!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.