Fotoizstāde Kā es redzu sevi aktīvu un savu ģimeni?

Otrdien, 16.decembrī, plkst. 18:00 Jauniešu mājā tiks atklāta Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 6.d. klases skolēnu veidota foto izstāde. Izstādes idejas mērķis ir veicināt pamatskolēnu radošās prasmes un uzņēmību, iemūžinot fotogrāfijās savas ikdienas aktivitātes un hobijus. Darbs pie izstādes izveides radīja skolēniem izpratni par fotografēšanas procesu, izkopa prasmes organizēt pasākumus un tos novērtēt kā procesu un mākslas veidu. Mūsuprāt, ir svarīgi skolēniem iemācīt fotografēšanas pamatus un nekoncentrēties uz gala rezultātu, bet uz kopīgu līdzdarbošanos radošā veidā, uz ko balstās neformālās izglītības izpratne. Fotoizstāde būs apskatāma ikvienam Liepājas pilsētas iedzīvotājam no šī gada 16.decembra līdz 2015.gada 15.decembrim Liepājā, Jauniešu mājā.

Mārtiņš Mamis, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas
fakultatīvo nodarbību skolotājs

fotoizstade_2

fotoizstade_1

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.