Gatavi izaugsmei

Noslēdzies iniciatīvas izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts” projekts “Gatavi izaugsmei”. Šajā projektā piedalījās 25 skolēnu līdzpārvaldes dalībnieki, piedaloties diennakts neformālās apmācības ciklā viesu namā  “Janči”. Izvērtējot pasākumu, jaunieši dalījās savos iespaidos, atzīstot, ka šis pasākums ļoti patika, jo saliedēja komandu, iepazīstot vienam otru gan caur neformālām aktivitātēm, gan ieklausoties koučā Intā Santā, meklējot atbildes, pie kura enegrammas enetipa pieder ikviens no mums.  Tas noteikti ir ļoti noderīgi komandas darbā, jo var apzināties katras komandas dalībnieka stiprās puses.  Jaunieši iemācījās ne tikai izteikt savu viedokli, bet arī uzklausīt vienam otru. Neformālās apmācības palīdzēja sastrukturēt līdzpārvaldes komandas darbību, kas ļauj ilgtermiņā veiksmīgi darboties komandā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.