Goda teātris “L.O.V.E.”

Pateicoties iniciatīvas Latvijas Skolas soma finansējumam, 8. un 9.klasēm bija lieliska iespēja noskatīties Goda teātra izrādi “L.OV.E.” Jaunā izrāde ir situāciju komēdija par jauniešu attiecībām gan savā vidē, gan sadarbībā ar skolotājiem. Tas ir stāsts par skolu, par mīlestību, par veiksmēm un neveiksmēm komunikācijā. Izrādes galvenos varoņus izcili meistarīgi nospēlē Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris. Skolēni pēc izrādes atzina, ka izrāde bija ļoti interesanta, saistoša un mūsdienīga, jo tika atspoguļota jauniešu ikdiena skolā. Skolēni atzinīgi novērtēja aktiera spēli, jo viņiem vajadzēja iejusties vairākos tēlos.  Jaunieši uzsvēra, ka šāda satura izrādes varētu būt biežāk.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.