GODA teātris mūsu skolā

Neaizmirstāms piedzīvojums 6.vidusskolā! 2. februārī plkst. 12.30 mūsu skolā viesosies Goda teātris ar izrādi “Dērbijas vergi”. Aicinām 7. – 12. klašu jauniešus atbalstīt šo pasākumu, jo līdz šim mums ir bijusi lieliska sadarbība un piedāvātās izrādes jauniešiem ir ļoti patikušas.

“Dērbijas vergi”- tā vēsta par divu jauniešu īslaicīgu pieredzi Anglijā, uz kuru viņi dodas cerību un pārliecības pilni, ka izdosies ātri tikt pie darba un naudas un vēl pabaudīt valsti. Taču realitāte ir pavisam cita – ilgstoši darba meklējumi, pazemojums un pāra attiecību sašķobīšanās. Izrāde periodiski top jau kopš novembra, un režisors Viesturs Roziņš ir priecīgs par brīvo gaisotni, aktieru un citu izrādē iesaistīto atvērtību. “Daudz kas ir tapis kopā, ļoti patīkami strādāt,” viņš neslēpj savas simpātijas. Izrādes scenogrāfs ir Varis Siliņš, bet muzikālo noformēju veidojis Emīls Dreiblats.

Izrādē “Dērbijas vergi” abus jauniešus – vēl neatzīto mākslinieku un iesācēju rakstnieci – spēlē aktieri Kaspars Kārkliņš un Anete Berķe.

Biļešu cena:3 EUR

Video – https://www.youtube.com/watch?v=PduVKBsdU-I

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.