GRĀMATA “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”

Sociālās uzņēmējdarbības projekts “esi” ir radīts, lai radītu metodes, kuras runā par sociālās un emocionālās inteliģences prasmju attīstīšanu – apzinātību, empātiju, mērķtiecību, komunikāciju.

Šī gada novembrī izdota GRĀMATA “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”. Grāmata ir 20 autoru kolektīva kopdarbs, kurā piedalās Liepājas Raiņa 6.vidusskolas skolotāja Daiga Demitere.

Grāmatā apkopotas 45 spēļu metodes darbam skolā, klasē, ģimenē, lai attīstītu bērna emocionālo, sociālo inteliģenci un nepieciešamās spējas veiksmīgai dzīvei, tādas kā pašpārliecību, sadarbību, drosmi, emociju regulāciju u.c. Spēles spēlējamas ne tikai klasē, bet arī ģimenē un draugu lokā. Tās ir vieglas, jautras un noderīgas katrai dienai. Plašāks ieskatīts grāmatā un iepriekšpārdošana mājaslapā: www.esicentrs.lv. Iegādājoties grāmatu, tiek atbalstīti esi/ sociālās uzņēmējdarbības projekti par labāku sabiedrību – ģimeni, klasi, skolu brīvu no vardarbības un mobinga.

Rakstu sagatavoja Daiga Demitere

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.