Grandiozs fināls Latvijas Kultūras kanona konkursam!

2023. gada 10. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Klīversalas” zāle Latvijas kultūras kanona konkursa finalā tikās 14 skolu komandas no visas Latvijas, lai prezentētu īstenotos jaunrades darbus un akcijas, kas tapušas, izmantojot mākslas valodu sociāli, politiski, ekoloģiski un ekonomiski nozīmīgu jautājumu risināšanā. Arī mūsu skolu pārstāvēja 3 mākslas radītāji, 12. b klases jaunieši – Alise Admidiņa, Betija Skujiņa un Dāvis Poikāns, kopā ar skolotāju Ilzi Karazinu. Pēc liela iegūldīta darba, emociju jūras un sīvas cīņas, mūsu komanda godam nopelnīja specbalvu par “performanes mākslu”. Mēs lepojamies un sakām lielu paldies mūsu superīgajai komandai par neatlaidību, uzdrīkstēšanos un skolas vārda nešanu kultūras pasaulē. Jaunieši turpina pārsteigt, un pierāda, ka mākslai ir nozīme.

Un – mūsu radošās komandas darbs “Netīrie vārdi”: https://www.youtube.com/watch?v=ksYlHQFs8tc

Sagatavoja Alise Admidiņa

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.