Grupa DEIMOSS izsaka savu viedokli

Tuvojas 18.februāris, kad ikvienam, kurš ir sasniedz 18 gadu vecumu būs jāizsaka savs viedoklis par oficiālo valsts valodu Latvijā. Arī grupa DEIMOSS, kurā spēlē divu mūsu skolas 11.b klases audzēkņi, pauž savu viedoki veidā, kas viņiem ir vistuvākais – mūzikā, izveidojot dziesmu un videoklipu “Viena valoda”. Grupa savu dziesmu un klipu komentē arī youtube.com mājas lapā: “Mums-grupai DEIMOSS nekas nav pret krievu valodu, vai krievu tautības cilvēkiem, mēs izsakām savu viedokli PRET krievu valodu kā otru valsts valodu. Mēs apzināmies, ka krievu tautības cilvēki Latvijā ir un būs. Tāpēc lūdzam cienīt un saprast citam citu.

Mēs esam PAR vienu valodu-latviešu valodu.

Lai aicinātu vēl vairāk cilvēkus parakstīties PAR vienu valodu-latviešu valodu, mēs-grupa DEIMOSS sadarbojāmies ar pazīstamo izpildītāju RAYU (Raivi Kramu), un turpinājām viņa video atspoguļoto domu-par vienu valodu. DEIMOSS — ”Viena Valoda” ir kā turpinājums RAYA vēstījumam pilsētā Liepājā. Mēs uzskatam, ka kopā varam paveikt daudz vairāk un, tāpēc aicinām Jūs nebūt vienaldzīgiem un doties balsot.”

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.