Hei, hei, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skartie!

Vēl tikai 10 dienas līdz Ziemassvētku labdarības ballei “Brīnumzemes virpuļos”… Ja esi absolvents, darbinieks, skolotājs vai bērna vecāks, tad zini, ka esi gaidīts pēdējā Ziemassvētku ballē vēl “vecajā skolas zālē”, jo nākošā ballīte būs pēc skolas renovācijas. Pasteidzies! Mēs Tevi gaidām uz jautru kopā būšanu, lustīgu dancošanu un visdažādākajiem pārsteigumiem! Nekavējies! Galdiņu rezervācija līdz 13.decembrim. Ieejas kartes var iegādāties skolas kancelejā vai veikt pārskaitījumu uz Liepājas Raiņa 6.vidusskolas atbalsta biedrības kontu:LV77HABA0551018197577, AS Swedbank

Vakara programma:

plkst.18.00- Ziemassvētku koncerts

plkst.21.00- Balle “Brīnumzemes virpuļos”

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.