Hipiju diena

hippy_17

Šā gada 21. Septembrī mūsu skolā tika atzīmēta vispasaules miera diena, jeb kā mēs skolēni savā starpā to nodēvējām par hippiju dienu. Skolā iepriekš tika izlikts plakāts un izsludināts, ka šajā diena uz skolu būs jāierodas nepiespiesti brīvajā, košajā un puķainajā hippiju stilā. Šai dienai līdzpārvaldes jaunieši gatavojās laicīgi. Paši jaunākie līdzpārvaldes biedri aktīvi rosijās ap krāsām, otām un papīru kaudzēm, lai no tiem izveidotu košas un krāsainas puķes, kā arī dažadu krāsu miera zīmes. Dienu pirms svarīgās dienas skola tika izdekorēta, lai pastiprinātu šo noskaņu. Vispasaules miera dienas laikā tika atskaņota mūzika no tādiem māksliniekiem kā ” The Beatles” , ” Bob Marley” u.c Gaisotne skolā bija brīva un nepiespiesta, un to vēl vairāk pastiprināja obligātais gērbšanās stils. Meitenes bija matos iespraudušas puķes un uzpinušas bizes, savukart puišus pagadījās redzēt košākās drēbēs nekā ikdienā. Dažādu krāsu kleitas, smiekli, viegla mūzika un brīnišķiga atmosfēra, par to visu jāpateicas skolēnu līdzpārvaldei, kā arī mūsu skolas skolotājām, kuras pārsteidza ar saviem interesantajiem tērpiem.
Tomēr ar to vis nebeidzas, vakarā pēc hippij dienas mūsu skolā notika kino vakars, kura laikā noskatījāmies dokumemtālo filmu par K. Skrastiņu, un pēc tam sekoja filma “Līgavas māsas”.
Laura Grundmane

[nggallery id=1]