“Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē”

Esam iesaistījušies IAC projektā “Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē”. Projekta mērķis ir paaugstināt pedagogu profesionālo kompetenci cilvēktiesību jomā un uzlabot pedagogu dažādības vadības prasmes, savukārt jauniešu auditorijā – paaugstināt izpratni par cilvēktiesībām un līdzdalības aktivitāti lēmumu pieņemšanā skolas dzīvē. Lai iepazīstinātu Liepājas skolu sociālās un pilsoniskās jomas pedagogus ar projekta programmu, metodiskajiem materiāliem kā īstenot mācību saturu stundās un audzināšanas darbā, kas ietver cilvēktiesību tematiku, 22.februārī tika organizēts programmas aprobācijas seminārs, kurā bija iespēja pilnveidot savu profesionālo kompetenci cilvēktiesību jomā. Jaunapgūtās darba formās un metodēs varēs iedvesmot gan skolēnus, gan arī kolēģus turpmākajās darba gaitās savās skolās un kolektīvos.

Projektu ”Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Plašāka informācija par projektu pieejama https://iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page-7/

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.