Iedvesmas stunda ar Arti Dauginu

Iedvesmas stunda ar Arti Dauginu

16.janvārī 12.klašu jauniešiem bija iespēja satikties ar Blue Shock Race komandu, lai
ieklausītos Arta Daugina pieredzes stāstā, kā kļūt par veiksmīgu uzņēmēju Latvijā.
Artis Daugins ir jaunietis, kas ieguvis Zelta Griezuma, Zelta nomināciju par ieguldījumu
industriālajā dizainā. Ir bijis vienīgais ASV uzaicinātais jaunais uzņēmējs no Latvijas uz Pasaules uzņēmēju samitu Silīcija ielejā, ASV un ticies ar ASV prezidentu Baraku Obamu. Saņēmis Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa pateicību par ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbībā, kā arī Goda Liepājnieka statusu.
Artis vairākkārt ir atteicies no stipendijas ASV un Dubajā ar vēlmi pierādīt, ka Latvijā var
sasniegt to pašu. Šobrīd Artis vada un organizē darbu trijos savos uzņēmumos, kas izgatavo elektrokartingus, elektrodivriteņus, būvē kartingu halles dažādās vietās pasaulē un vienlaikus strādā ar jauniem cilvēkiem ikdienu, pavadot Liepājā ar mērķi veltīt 10 gadus savas dzīves, lai Latvija samazinātu savu neatkarību no importētas enerģijas un ikviens saņemtu lētāku transportu savā ikdienā.
Artis savā iedvesmas stāstījumā mēģināja jauniešus pārliecināt, ka ikvienam ir iespēja
mainīt savas zvaigznes un noticēt neiespējamam. Lai izveidotu pasaules līmeņa karjeru, ir nepieciešams attīstīt savu personību, ievērojot 5 principus: smagu darba ētika, pašmotivācija, uzņēmība, godīgums, disciplinētība. Viena no vērtīgākajām Arta atziņām bija tā, ka ar veiksmi nepiedzimst, tā ir jānopelna, un attaisnojumi ir mentāla vājība. Ticēsim Artim, ka pasauli veido cilvēki ar sapņiem. Ja tev ir sapnis, tad sapņo un rīkojies. Viss ir iespējams.
Paldies Artim par nesavtīgo darbu, ko viņš veic, lai motivētu un izglītotu mūsdienu skolu
jauniešus, kuri ir nonākuši savas nākotnes izvēles priekšā. Piekritīsim Artim, ka dzīve ir jāraksta, nevis jālasa, ka ar pareizu attieksmi un mērķtiecīgu darbu ir iespējams sasniegt dažreiz pat neiespējamo.

Sagatavoja: Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.