Iedvesmojošo skolotāju stāsti

Zelta Zivtiņa ir izsludinājusi meklēšanā iedvesmojošāko skolotāju! Vai pamanīji, ka mūsu skolā ir tik daudz iedvesmojošo skolotāju, kuriem ir jauda iedvesmot lielām lietām, kuri iedrošina rakt dziļāk, kāpt augstāk un lekt tālāk? Katrā ziņā, šajā konkursā jau piedalās vairāki mūsu skolas skolotāji, bet varbūt ir vēl kāds jāiestumj konkursā. Tas būs tā kā uz jūsu pleciem.

Tagad būtu ļoti lieliski, ja uzspiestu uz katras no šīm bildēm un nobalsotu par mūsu foršajiem skolotājiem!

MŪSU SUPERBRIGĀDES SUPER-PŪCE SINTIJA!RADOŠĀKĀ CIPARU SKOLOTĀJA ZIGETA SIMANOVIČAPACIETĪBAMĪĻĀ SKOLOTĀJA ILZĪTE KARAZINAVISRADOŠĀKĀ VALODAS UN TEHNOLOĢIJU SKOLOTĀJA LAURIŅAVEIKSMĪGĀKĀS SKOLAS VADĪTĀJS KĀRLIS STRAUTIŅŠSKAISTAJAM IR JĀPALĪDZ PARĀDĪTIES...KUR IR LABS SKOLOTĀJS, TUR IR ARĪ LABI AUDZINĀTI SKOLĒNI!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.