Iepazīsti bibliotekāra profesiju

Iepazīsti bibliotekāra profesiju

 Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vieta: Liepājas pilsētas CZB filiāle “ Libris”, M. Ķempes ielā 11, Liepājā

 Laiks: 2017. gada 18. maijā plkst. 10.40-12.00

 Mērķis: Iepazīties ar bibliotekāra profesiju un darbības virzieniem, rosināt skolēnos interesi par            literatūru.

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 6. c klases skolēni.

Ekskursijas laikā skolēni uzzināja par bibliotekāra profesiju, viņa ikdienas pienākumiem un darbības virzieniem. Skolēniem ļoti patika bibliotekāres sagatavotā sacensība, kur komandām, atbilstoši bibliotēkas noteikumiem, pareizā secībā bija jāsakārto grāmatas, arī uzdevums ar enciklopēdiju izmantošanu u. c. praktiskas aktivitātes. Skolēni uzdeva dažādus jautājumus, pastāstīja, ka daudzi no viņiem jau apmeklē bibliotēku, daži solījās to uzsākt, jo atzina, ka iepriekš nebija zinājuši, ka tas ir tik interesanti.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.