Iepazīsti mediķu ikdienu

 Iepazīsti mediķu ikdienu

 Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vieta: Liepājas Reģionālā slimnīca, Slimnīcas ielā 25, Liepājā

Laiks: 2017. gada 11. un 18. maijā plkst. 11.00 -13.00

Mērķis: Iepazīties ar mediķu un ar medicīnu saistītām profesijām, dodoties slimnīcas piedāvātā ekskursijā “Fizika medicīnā”.

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 8.a, 10. a, 10.b , 11.a klases skolēni.

Ekskursijas “Fizika medicīnā ” laikā skolēni guva priekšstatu par slimnīcas darbu kopumā. Iepazina terapeita, fizioterapeita, radiologa specialitātes un medicīnas māsas profesiju. Apmeklēja Fizikālās terapijas un rehabilitācijas un Staru terapijas nodaļas.  Iepazinās ar medicīnas tehnoloģiju iespējām – angeogrāfiju un datortomogrāfiju. Liels atklājums jauniešiem bija medicīnas fiziķa un programmētāja profesiju esamība un  šādu speciālistu lielais pieprasījums mūsdienās. Skolēni uzzināja par īpašām prasībām (teicami jāapgūst eksaktie priekšmeti skolā) un izglītības iespējām Latvijā šādu profesiju apguvei. Savukārt slimnīcas darbinieki bija patīkami pārsteigti par mūsu skolēnu disciplinētību, ieinteresētību un erudītajiem jautājumiem ekskursijas laikā.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.