Ievēlēta Skolēnu līdzpārvaldes prezidente

16.septembrī 9.-12.klašu skolēni pulcējās skolas aktu zālē, lai svinīgi ievēlētu Skolēnu līdzpārvaldes prezidenti. Prezidenta amatam šogad bija pieteikta tikai viena kandidatūra. Uz šo amatu pretendēja un ieguva pārliecinošu jauniešu atbalstu 11. A klases skolniece Agnese Vereščāgina. Agnese iepazīstināja ar savu nākotnes redzējumu, kā vadīt Skolēnu līdzpārvaldes darbu un nodeva svinīgo zvērestu:

Es, Agnese Vereščāgina, Liepājas Raiņa 6.vidusskolas Skolēnu līdzpārvaldes prezidente, skolēnu un skolotāju klātbūtnē zvēru un apsolu, ka viss mans darbs būs veltīts manas skolas labumam. Es darīšu visu, kas būs manos spēkos, lai sekmētu mūsu skolas skolēnu labklājību. Es turēšu svētus un ievērošu Skolēnu līdzpārvaldes statūtus un skolā vispārējos iekšējās kārtības noteikumus. Pret visiem izturēšos taisnīgi un savus pienākumus izpildīšu pēc labākās apziņas.

Es apņemos:

  • Vienmēr un visur būt lepns par savu skolu- Liepājas Raiņa 6.vidusskolu;
  • Veicināt sadarbību skolēnu un skolotāju starpā.

Apsveicam jauno prezidenti un vēlam izturību un entuziasmu, vadot Skolēnu līdzpārvaldes darbu!

047 052 059

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.