Iezvanīta pirmā skolas diena

Liepājas Raiņa 6. vidusskolā ir sācies pārmaiņu laiks, to vislabāk apliecināja direktors Kārlis Strautiņš savā svētku uzrunā.

“Šis mācību gads sākās savādāk kā ierasts. Pirmkārt, ar jaunu skolas direktoru un, otrkārt, neierastā vietā – skolas priekšpusē, kur vēl notiek būvdarbi. Vietas izvēle nav nejauša, jo šodien mēs iezīmējam sākumu jaunai, inovatīvai vidusskolai, kurā, saglabājot labākās Liepājas Raiņa 6. vidusskolas tradīcijas, tiek veidota jauna, progresīva mācību vide. Pateicoties Liepājas pilsētas domei, Eiropas Savienības struktorfondiem, kā arī lieliskam pedagogu kolektīvam, tiek ieviestas jaunākās IKT teknoloģijas, kā, piemēram, virtuālā klase un dalība Microsoft Learning and partners programmā. Tehnooģijas, radošās un kritiskās domāšanas metodes, jauns mācību stundu saraksts, izmantojot bloku-moduļu principu un pakāpenisku pāreju uz progresīvu vērtēšanas sistēmu, izmantojot punktu principu, kas tiek izmantota Eiropas, Krievijas un ASV skolās. Mēs piesakām izaicinājumu tradicionālajam skolas mikrovides konceptam, pārejot uz atvērtu sociālai komunikācijai orientētu mikrovidi, kur skolas gaiteņos Jūs varēsiet justies kā mājās, un es ceru, ka pret lietām un vērtībām Jūs izturēsieties ar cieņu.

Godātie skolēni, vecāki, pedagogi, tehniskie darbinieki un domes pārstāvji, es Jūs aicinu aktīvi iesaistīties skolas izaugsmes procesā, nākt talkā ar domām, idejām un risinājumiem, lai, noslēdzot šo mācību gadu, 2013. gada maijā mēs būtu progresīvākā un inovatīvākā skola Liepājā ar vismaz 5% izaugsmi mācību sasniegumos.

Savas runas noslēgumā es vēlos citēt vienu no izcilākajām personām, Apple kompānijas dibinātājā Steve Jobs: “Veiksme nav nejaušība, bet gan mērķtiecīga darba rezultāts.” Lai mums kopā izdodas! Laimīgu jauno gadu!”

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.