Inovatīvākais SMU Latvijā Liepājas Raiņa 6. vidusskolā

Inovatīvākais SMU Latvijā Liepājas Raiņa 6. vidusskolā

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 11. b klases skolēna Ralfa Puteņa un viņa mentora, fizikas skolotāja Ulda Žaimja mācību uzņēmumam “Unyx” veiksmīgs starts Junior Achievment Latvija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā valsts mēroga pasākumā CITS BAZĀRS šī gada 9. decembrī Rīgā, tirdzniecības centrā Domina Shopping.

Uzņēmuma produkts ir mājas infrasarkanā tipa sildītājs, kurš šobrīd ir viens no ekonomiskākajiem sildītājiem pasaulē, kas lieliski kalpo arī kā mājas dizaina priekšmets.

SMU “Unyx” ieguva divas 1. vietas vidusskolas grupā nominācijās “Inovatīva biznesa ideja” un “Uz zināšanām balstīts SMU produkts”, kā arī saņēma Biznesa izglītības biedrības Junior Achievment Latvija Simpātiju balvu un uzaicinājumu uz Rīgas Tehniskās universitātes Biznesa skolas START – UP DARBNĪCU šī gada 2. februārī, lai prezentētu savu uzņēmumu investoriem, uzzinātu mārketinga un finanšu aktualitātes un tiktos ar veiksmīgiem start – up uzņēmējiem.

Iespējai tirgoties pasākumā bija pieteikušies 350 mācību uzņēmumi, bet pasākumā Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēja 170 labāko ideju autori. Jauno uzņēmumu vērtēšana un apbalvošana notika 7 nominācijās. SMU produktu kvalitāti, stendus un sniegumu vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku žūrija, kuras sastāvā bija pārstāvji no 25 uzņēmumiem un iestādēm.

Sīkāk par uzņēmumu ŠEIT: https://www.facebook.com/UnyxR/

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.