Interesē medicīna – mācies bioloģiju!

Vidusskolēniem, kuriem ir vēlēšanās nākotni saistīt ar medicīnu, arī šajā mācību gadā ir iespēja apmeklēt fakultatīvās nodarbības bioloģijā, kuras vada skolotājs Aivars Blūms. Nodarbībās skolēni gatavojas centralizētajam eksāmenam, konkursiem un olimpiādēm, kā arī apmeklē dažādas iestādes, lai tuvāk iepazītu mediķu profesiju viņu darba vidē.
Tā 11. oktobrī fakultatīvo nodarbību dalībnieki kopā ar skolotāju apmeklēja Latvijas Bruņoto spēku karakuģi Virsaitis, kur iepazinās ar kuģa ārsta Jāņa Kalēja ikdienu un uz kuģa esošajām medicīnas iekārtām.
Savukārt 22. novembrī jaunieši devās uz Liepājas reģionālās slimnīcas radioloģijas nodaļu, kur iepazinās ar radioloģijas aparatūrām un praktiski veica ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

    

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.