Interese par karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē

Interese par karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē

Mūsu skolas 9. b klases skolnieki Artis Granovskis, Dzintars Kunce, Pauls Reinhards un Aivis Baltcepurs šī gada 4. aprīlī piedalījās seminārā „Karjeras iespējas mašīnbūves un metālapstrādes nozarē” PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”. Pasākuma noslēguma daļā puiši aktīvi iesaistījās rotu izgatavošanas meistardarbnīcā “Citāds metāls” Amatnieku nama rotkaļu – LAK amata meistara Andra Grebja un LDMV absolventa Jāņa Bunkas vadībā, par ko saņēma arī VIAA izsniegtu apliecinājumu.

Semināra mērķis: Iepazīstināt izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, skolotājus un jauniešus ar mašīnbūves un metālapstrādes nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām, kā arī sniegt informāciju par prakses vietām, darba tirgus pieprasījuma un profesionālās izglītības apguves iespējām.

Semināru organizēja: Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments (VIAA IKAD), Profesionālās izglītības kompetences centrs (PIKC) ”Liepājas Valsts tehnikums” un Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Informāciju sagatavoja

Vineta Muskate (27017734)

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.