Internets – lieto drošāk un atbildīgāk

Trešdien, 19. novembrī, skolā norisinājās Cert.lv un Lattelecom rīkotais pasākums par Internetu ar saukli “Lieto drošāk un atbildīgāk”.

Pasākumu apmeklēt tika aicināti skolas skolotāji un skolnieki. Viņiem bija lieliska iespēja noklausīties lekciju par drošu internetu, drošu lietošanu, tika sniegti dažādi piemēri, lai paši prastu izvairīties no nedrošām situācijām internetā. Lekcijas apmeklētāji arī noskatījās filmu par mūsdienīgu problēmu un spožu demonstrāciju, kas notiek šādos gadījumos, ja savu privāto dzīvi atklāj pārāk publiski.

Pēc kafijas pauzes lekcijas apmeklētāji uzzināja par dažādiem datu glabāšanas veidiem, drošu paroļu noteikumiem, par to, kas ir Bitcoin un pikšķerēšana, dažādiem vīrusiem (Police/Bank virus) utt.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.