Izcili panākumi projektā “IGLS”

Novembra sākumā, Liepājas Universitātes aktu zālē notika projekta “Inovāciju granti Liepājas studentiem jeb “IGLS” (Nr. 1.1.1.3/21/A/004) ceturtā cikla noslēguma pasākums, kurā dalībnieki prezentēja komisijai četru mēnešu laikā paveikto. Liels lepnums par mūsu skolas komandas paveikto un iegūto augsto novērtējumu!

Ēriks Ercums un Gustavs Pagrabs īstenoja ideju izveidot interaktīvu spēli par viduslaikiem. Tās pamatā ir iespēja caur galvenā tēla – krodzinieka – acīm izdzīvot minēto laikmetu. Spēli izveidota pikselēta un skatāma 2D versijā.

Puiši atzīst, ka spēles veidošanas laikā izcili papildinājuši savas prasmes programmēšanā, skaņas efektu veidošanā, video stāstu izveidē, grafiku zīmēšanā un ideju prezentēšanā. Ir pateicīgi par iespēju projekta laikā strādāt ar izciliem lektoriem

Projekta “IGLS” aktivitātes koordinē Liepājas Universitāte sadarbībā ar biedrību “Impact Hub”, Liepājas izglītības pārvaldi, Liepājas Universitātes attīstības fondu, Liepājas Valsts tehnikumu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.