Izglītības iespēju informatīvā diena

23.martā Liepājas Olimpiskajā centrā piedalījāmies izglītības iespēju informatīvajā dienā, ko organizēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Liepājas pilsētas izglītības iestāžu pedagogiem – karjeras konsultantiem, lai informētu Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada vispārizglītojošo skolu skolēnus un viņu vecākus par izglītības iespējām – vispārējās, profesionālās ievirzes un interešu izglītībā.

Pasākuma mērķauditorija – 8. un 9. klašu skolēni un viņu vecāki, tāpat tika aicināti arī jaunāko klašu skolēni, lai izvēlētos sev piemērotākās sporta un interešu izglītības nodarbības un redzētu iespējas, ko piedāvā pilsēta izglītības jomā.

Paldies visiem interesentiem, kuri atnāca un uzzināja ko jaunu par mums, kā arī par iesaisti aktivitātēs! 

Dokumentu iesniegšana vidusskolai no 26. jūnija – tiekamies!

OHM.LV
OHM.LV
OHM.LV

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.