Izglītības iespēju izpēte LU Dabas un Zinātņu mājās

Lai uzzinātu vairāk par studiju iespējām Latvijas Universitātē, mūsu skolas 10.a klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Eviju Jaunzemi un karjeras konsultanti Vinetu Muskati apmeklēja LU Dabas māju, kas ir piecu dabaszinātņu fakultāšu kopīgs akadēmiskais centrs Jelgavas ielā 1 un turpat blakus, Jelgavas ielā 3, esošo Zinātņu māju, kas ir divu fakultāšu — Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes un Medicīnas fakultātes mājvieta.

Par LU fakultātēm sīkāk ŠEIT:  https://www.lu.lv/studijas/fakultates-1/

Līdz 2023. gadam šajā teritorijā paredzēts izveidot jaunu LU studentu pilsētiņu, kurā bez šīm esošām ēkām ietilps arī topošā Rakstu māja, vēlāk arī Tehnoloģiju māja, Veselības māja, Sporta māja, kā arī Studentu un viesu māja.

Paldies par laipno uzņemšanu un izsmeļošo informāciju par studiju specifiku šajās eksaktajās specialitātēs LU darbiniekiem. Arī jauniešu pozitīvās atsauksmes liecina, ka pasākums izdevās izzinošs un vērtīgs.

Skolēnu pārdomas pēc pasākuma:

Tas man deva iespēju aplūkot, iespējams, manu nākotnes studiju ēku.

Ir viela pārdomām par to, kur es vēlos mācīties, jo iespējas tur ir daudz.

Visvairāk patika laboratorija ar cilvēka ķermeņa daļām.

Ļoti mūsdienīga ēka ar ļoti interesantu stāstu.

Ļoti patika izstaigāt un aplūkot LU ēku, tas man palīdzēja padomāt par nākotni, tās iespējām.

Tur ir viss nepieciešamais un vajadzīgais, lai studētu. Cilvēki arī radīja iespaidu, ka ir izpalīdzīgi un draudzīgi.

Interesanti bija uzzināt, ko tur var mācīties. Tagad man ir doma, iespējams, tur iet mācīties tālāk.

Patika apskatīt, kā un kādās telpās mācās studenti.

Man ļoti, ļoti patika, es nebiju gaidījusi, ka ēka būs tik moderna un vide tik patīkama mācībām. Noteikti apsvēršu LU kā potenciālo mācību iestādi sev.

  

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.