Izglītības iestāžu izstāde “Kur mācīties tālāk?”

Apzinoties, ka nespēsim visus interesentus aizvest uz izglītības iestāžu izstādi Rīgā – sadarbībā ar Liepājas pilsētas izglītības pārvaldi un Liepājas karjeras konsultantu komandu noorganizējām Liepājā paši savu šā gada 17. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā.

Izstādē pulcējām jauniešus, lai veicinātu interesi par mūsdienīgu, kvalitatīvu izglītību un 25 izglītības iestādes. Izstādes laikā jauniešiem bija iespēja arī konsultēties ar karjeras konsultantu, lai izzinātu nepieciešamās prasmes, rakstura īpašības un tālākizglītības iespējas sava karjeras ceļa veidošanā.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.