Izmanto iespēju izjust studenta dzīvi!

Latvijas Universitāte jau piekto gadu piedāvā pasākumu topošajiem studentiem „Studenta kurpēs”.

Akcija ļauj vienu dienu iejusties kāda LU studenta ādā un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē: lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos Tā ir iespēja iepazīties ar Universitātes studiju programmām, to saturu un studiju procesu, kas palīdzētu pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē. Piedaloties šajā pasākumā, Tev jau laikus būs iespēja iepazīt studiju dzīvi un ar to saistītās aktivitātes. Tā ir iespēja izzināt, ko nozīmē studijas konkrētajā programmā, kas tajās ir svarīgākais, kādi ir pasniedzēji un kādas papildu iespējas var apgūt Latvijas Universitātē.

Latvijas Universitātes ikgadējais pasākums „Studenta kurpēs”  2011. gadā notiks no 4.-8.aprīlim. Pieteikumu var iesniegt līdz 6. martam.

Skolēni, kuri ir ieinteresēti piedalīties šajā pasākumā ir aicināti aizpildīt pieteikuma anketu LU mājas lapā sadaļā “Studenta kurpēs” (http://www.lu.lv/gribustudet/informativiepasakumi/studentakurpes/skoleniem/)

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.