Izrāde “Vienaldzības gadsimts” uzrunā jauniešu auditoriju

Mūsu skolas 10. klašu skolēni kopā ar skolotāju Vinetu Muskati apmeklēja nesen pirmizrādi piedzīvojušo Liepājas teātra izrādi “Vienaldzības gadsimts”, kura ļoti uzrunāja jauniešus, jo vēstī par bijušo klasesbiedru klases salidojumu online video čatā. Tikšanās ir kopīgu atmiņu un pārdzīvojumu pilna, sentimentāli jautra, taču mazpamazām tā kļūst arvien provokatīvāka citam pret citu, pārbaudot visu iesaistīto vērtības, runājot par vārda brīvību, demokrātiju, vairāk vai mazāk liberāliem uzskatiem un, protams, globālo sasilšanu…  Ne tika saturiski, arī vizuāli iestudējums ir ļoti  aktuāls jauniešu auditorijai – scenogrāfija radīta jaunākā iPhone kadrējuma proporcijā un ir izskatās ļoti stilīga.

Izrādes apmeklējumu finansēja projekts “Latvijas skolas soma”.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.