Izsludināta pieteikšanās radošai darbnīcai Grieķijā

Izsludināta pieteikšanās radošai darbnīcai Grieķijā

Ja Tava aizraušanās ir programmēšana un robotika, Tevi interesē ģeogrāfija, kultūra un mācīšanās starptautiskā vidē, ja vēlies atklāt savus unikālos talantus, mācīties jaunas prasmes un dalīties mācīšanās pieredzē ar citiem Eiropas jauniešiem piesaki sevi dalībai Erasmus+ mobilitātes vizītei Atēnās jau tagad! Iepazīsti Grieķijas kultūru, vēsturi un sabiedrību, papildini savas angļu valodas prasmes un iepazīsti jaunus draugus.
Īstenojot skolas vīziju par starptautiskas un konkurētspējīgas izglītības izveidošanu, Erasmus+ projekta Nr. 2017-1-ES01-KA219-038215 “New methodologies to avoid early school leaving” ietvaros piedāvājam 8. – 10. klašu skolēniem iespēju piedalīties Robotikas un programmēšanas darbnīcā Atēnās no 11.novembra – 18.novembrim. Mācību mobilitātes vizītei aicināti pieteikties 3 skolēni un 2 skolotāji.

Atlases kritēriji skolēniem:
1) Dalība skolas sabiedriskajā dzīvē (5 punkti)
2) Angļu valodas zināšanas (5 punkti)
3) Pieredze programmēšanā un robotikā (10 punkti)
4) Projektu dalībnieku uzņemšana ģimenē (10 punkti)
5) Anketas aizpildīšana (5 punkti)
6) Laikā iesūtīts skolēna profils (10 punti)
Aizpildīt pieteikuma anketu varētu palīdzēt šis video: How to Answer Application Questions – Basics https://www.youtube.com/watch?v=_RE_a_g2mOA
Atlases kritēriji skolotājiem:
1) Programmēšanas, Robotikas un 3D modelēšanas prasmes (15 punkti)
2) Svešvalodas zināšanas, B1 līmenis (5 punkti)
3) Pieteikuma anketas aizpildīšana, motivācija (5 punkti)

Pieteikuma anketa SKOLĒNIEM pieejama ŠEIT
Pieteikuma anketa SKOLOTĀJIEM pieejama ŠEIT

Pieteikšanās līdz 2018. GADA 20.SEPTEMBRIM.
Turpmākā informācija kandidātiem tiks paziņota personiski e-pastā un sms.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.