Izsludināta pieteikšanās radošai darbnīcai Polijā

Atklāj savus unikālos talantus, mācies jaunas prasmes un dalies savā digitālās mācīšanās pieredzē ar citiem Eiropas jauniešiem un piedalies attālinātas mācīšanās platformas satura izveidē. Iepazīsti Polijas kultūru, vēsturi un sabiedrību, papildini savas angļu valodas un poļu valodas prasmes un iepazīsti jaunus draugus.

Īstenojot skolas vīziju par starptautiskas un konkurētspējīgas izglītības izveidošanu, Erasmus+ projekta E-Learning Interactive Open School- E-LIOS ietvaros piedāvājam 8. – 12. klašu skolēniem iespēju piedalīties Digitālās mācīšanās iespēju darbnīcā Janków Przygodzki, Polijā no 24.septembra līdz 30.septembrim. Braucienā piedalās 6 skolēni un 2 skolotāji.

Atlases kritēriji skolēniem:

1) Dalība skolas sabiedriskajā dzīvē (5 punkti)
2) Angļu valodas zināšanas (5 punkti)
3) Pieteikuma anketa (10 punkti)
4) Iepriekšējo projektu dalībnieku uzņemšana ģimenē (5 punkti)

Aizpildīt pieteikuma anketu varētu palīdzēt šis video: How to Answer Application Questions – Basics

Atlases kritēriji skolotājiem:

1) Spēja novadīt attālinātas mācīšanās nodarbību (5 punkti)

2) Svešvalodas zināšanas, B1 līmenis (5 punkti)

3) Motivācijas vēstule (5 punkti)

Pieteikuma anketa SKOLĒNIEM pieejama ŠEIT

Pieteikuma anketa SKOLOTĀJIEM pieejama ŠEIT