Izstāde “Kur mācīties tālāk?”

Izstāde “Kur mācīties tālāk?”

Šī gada 15. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā (LBN) norisinājās profesionālo un augstāko izglītības iestāžu izstāde “Kur mācīties tālāk?”, ko rīkoja Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde (LPIP) sadarbībā ar Liepājas Raiņa 6. vidusskolu.

Lai uzzinātu par turpmākās izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, kuplā skaitā to apmeklēja Liepājas pilsētas un tuvākās apkārtnes 8. – 12. klašu vispārizglītojošo skolu skolēni un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi. Pasākumu kuplināja Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš.

Paralēli Kamerzālē notika darba devēju paneļdiskusija ar jauniešiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatora vadītājs un moderators Atis Egliņš-Eglītis centās mazināt plaisu darba devēju, jauniešu un izglītības pārstāvju izpratnē par mūsdienīgu izglītību. Diskusijā piedalījās SIA “Expedit Baltic” ražošanas vadītājs Arnis Irbens, Liepājas SEZ mārketinga vadītājs Gatis Ginters, Zemessardzes 44. kājnieku bataljona komandieris Vilmārs Vecvagars, SIA “inPass” vadītājs Raivis Ekšteins, Liepājas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova un Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere. 

 Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Sagatavoja: Vineta Muskate

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.