“Izzini, dari, ietekmē!” (IzDarI) projekta reģionālais seminārs

Mūsu skolas līdzpārvaldes jaunieši kopā ar skolotājām Sigitu Stefanu un Dace Knīsi ir iesaistījušies Izglītības attīstības centra īstenotajā projektā “Izzini, dari, ietekmē!”.

Sīkāk par projektu šeit: http://www.iac.edu.lv/projekti/aktualie-projekti/new-project-page-7/

Pirmo soli jau esam realizējuši, veicot aptauju par skolas stadiona izmantošanu ārpus stundu darba laika.

Šodien mūsu skolā norisinājās Kurzemes reģionālais seminārs, kurā piedalījās projekta “Izzini, dari, ietekmē! (IzDarI)” Kurzemes komandas no Ventspils 4. vidusskolas, Saldus pamatskolas,  Liepājas Liedaga vidusskolas un mūsu skolas. Tikšanās laikā tika analizēts un izvērtēts katras komandas paveiktais darbs un meklēti iespējamie risinājumi projekta pieredzes tālākai izmantošanai.

Īpaši izveidota projekta darba grupa novērtēja mūsu skolas otro projekta aktivitāti – klašu kolektīvu izgatavotos kubus.

Šī konkursa mērķis:

1. Iemācīt “6 soļu līdzdalības metodiku”;

2. Apzināt savas klases vērtības;

3. Veicināt klašu kolektīva saliedētību.

Uzdevumi:

1. Izveidot klases kubu (izmēram nav nozīmes, bet vizuāli skaistāks ir lielāks). Uz katras skaldnes ievietot prasīto informāciju.
  2. Ievērot krāsu principu (katra skaldne savā krāsā):

Žūrijas vērtējumā veiksmīgāko klases kubu ir izveidojuši 12. a, 7. a un 9. c klašu skolēni. Paldies visiem dalībniekiem!