Jaunā mākslinieka Ričarda Ūtēna personālizstāde!

Jaunā mākslinieka, Ričarda Ūtēna, personālizstāde aplūkojama Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 2.stāva gaitenī. Ričards mācās 8.b klasē, un māksla ir viņa aicinājums jau vairākus gadus. Jaunam māksliniekam šī ir jau trešā personālizstāde. Šogad mūsu skolā apskatāmi 10 autora darbi, kuros tiek akcentētas dažādas tēmas, piemēram, vides aizsardzība aktualizēta darbā “Klimata piesārņojums” (ideja radusies no LMMDV, izpildītājs R. Ūtēns). Mākslinieks strādā īpašā, sevis izstrādātā punktēšanas tehnikā, kas ir laikietilpīgs process, pavadot pie katra darba vairākas stundas. Ričards ir apņēmības pilns strādāt vēl un tādējādi iepriecināt sevi un mūs ar jauniem darbiem, kurus iespējams varēsim apskatīt jau nākamajās personālizstādēs!

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.